Ćwiczenia na odchudzanie to przede wszystkim rzeźbienie i modelowanie ciała, kształtowanie sylwetki oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Oprócz tego to również relaks, odprężenie i miła odmiana. Tu zadbasz o Twój wygląd-ciało i sylwetkę, ukoisz zmysły i duszę, zapomnisz o codziennym stresie, poprawisz Twoje samopoczucie. Studio to miejsce stworzone dla osób pragnących inwestować w siebie, dbających o atrakcyjny wygląd, a w tym o dobre samopoczucie. Atrakcyjny i zadbany wygląd to zdrowa, gładka skóra, piękne ciało oraz wysportowana, szczupła sylwetka. To Twój bezcenny kapitał. Warto zatem już dziś pomyśleć o własnej estetyzacji i atrakcjoniźmie. Studio stwarza Ci taką możliwość. Przekonaj się, jakie to proste! Nie czekaj! Działaj! Zadbaj już dziś o własne ciało, figurę oraz duszę! TY też jesteś tego warta i zasługujesz na to z całą pewnością! Kompleksowe podejście gwarantuje pełny sukces. W studio uzyskasz cel, do jakiego dążysz!

Aby go uzyskać, musisz przestrzegać i pamiętać o:
Treningu i aktywności fizycznej (fitness)
Zdrowym trybie życia i właściwym, racjonalnym odżywianiu (diety, suplementy)
Regularnej i całorocznej pielęgnacji ciała w domu (kosmetyki i preparaty pielęgnujące do ciała, a w tym wyszczuplające, modelujące, ujędrniające, antycellulitowe itd.)
Masażach oraz kosmetycznych zabiegach profesjonalnych na ciało typu BODY WRAP (wyszczuplanie, modelowanie, ujędrnianie, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej itp.)
Studio ciała i sylwetki uwzględnia owe wymogi, dlatego efekty pracy w studio są widoczne, a jego działalność w pełni skuteczna. Samozadowolenie klientów jest tego najlepszym przykładem. W końcu ideą przewodnią dla studia było, jest i będzie Twoje zdrowe ciało i piękna figura! A wspólny sukces mierzony jest u nas centymetrem. Jeżeli jesteś jeszcze niedostatecznie przekonana, oto argumenty, dlaczego powinnaś wybrać i odwiedzić nas:
Kompleksowa obsługa klienta
Fachowe porady
Troskliwa opieka
Korzyść i zadowolenie klienta na pierwszym planie
Indywidualne podejście
Ankieta motywacji klienta
Kameralna atmosfera
Gwarancja sukcesu
Widoczne efekty

Trening kondycyjny to aktywne odchudzanie i kształtowanie sylwetki w podciśnieniu w urządzeniu VACU POWER. To nic innego jak spacer lub marsz na bieżni, zamkniętej w specjalnej kapsule, w której wytwarza się podciśnienie. Trening w podciśnieniu służy aktywnemu spalaniu kalorii podczas ruchu, przyśpiesza odchudzanie i redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach i pośladkach oraz likwiduje cellulit. Podciśnienie zwiększa ukrwienie tkanki mięśniowej, przyśpiesza przemianę materii oraz spalanie tkanki tłuszczowej, oczyszcza organizm z toksyn. Dodatkowe korzyści to jędrne ciało, gładka skóra oraz zgrabna sylwetka.

Wibracyjny Spalacz Tłuszczu – odchudzanie bez wysiłku!

ZALEDWIE 10- 15 min. dziennie! Poddaj się przyjemnym wibracjom i modeluj figurę!

Najnowsze odkrycie wibracji
Niespotykana dotąd technika wibracji, zastosowana w Crazy Exerciser, wywołuje intensywne drgania rotacyjne, werbujące do pracy tkankę tłuszczową. Komórki tłuszczowe poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie i ulegają spaleniu. Wibracje powodują także skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzystania niemal wszystkich włókien i doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.

Redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu
Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie z brzucha, ud, pośladków i ramion. Poprawia się również funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Więcej na ten temat: bioxyn gdzie kupić, sliminazer jak stosowac, lutenea allegro, uronal sklep

Modelowanie ciała i zwiększenie siły mięśni
Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując, wzmacniając i upiększając ciało, bez wkładania w to wysiłku fizycznego.

Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości
Crazy Exerciser, powodując zwiększenie przepływu krwi, odżywia struktury kostne i stawowe, znacznie też poprawia elastyczność i wytrzymałość ścięgien.

Dobroczynność dla skóry
Drgania, jakim poddana jest skóra, stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Trening na Crazy Exerciser pomaga usuwać toksyny, znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej, wywołując naturalny drenaż. Wyraźnie redukuje cellulit.

Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej
Wibracje pobudzają włókna nerwowe, poprawiają koordynację ruchową, balans ciała, refleks oraz płynność ruchów.

Satysfakcja i dobra forma
Po każdym treningu osoba ćwicząca czuje się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na samopoczucie. Wyraźnie wzrasta ochota do działania i odporność na stres, aktywowane są również hormony szczęścia.

Każdego roku na świecie pojawiają się nowe urządzenia mające pomóc ludziom uprawiającym sport w coraz lepszym wykorzystaniu ćwiczeń fizycznych. Niektóre z nich na stałe znajdują miejsce w salach gimnastycznych, siłowniach, klubach itp. Tak naprawdę jednak niewiele jest uniwersalnego sprzętu, nadającego się dla różnych grup wiekowych – od dzieci po osoby w podeszłym wieku – oraz dla ludzi o różnym stopniu zaawansowania – od amatorów, czy nawet ludzi niepełnosprawnych po wyczynowych zawodników. Do takiej grupy sprzętu z pewnością należy Gymstick, który zdobył już na całym świecie ogromną popularność dzięki swojej prostocie, powszechnej dostępności oraz efektom treningowym jakie dzięki niemu można uzyskać.

Gymstick to niezwykle wszechstronny i skuteczny przybór gimnastyczno-rehabilitacyjny o bardzo szerokich zastosowaniach. Regularne, a zarazem proste ćwiczenia z zastosowaniem Gymstick przynoszą znakomite efekty w postaci przyrostu masy mięśniowej, zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni, zwiększenia ruchomości w stawach, poprawy kondycji i koordynacji. Konstrukcja Gymstick powoduje, że nie obciąża on kręgosłupa i stawów ponieważ obciążenia przenoszone są poniżej środka ciężkości ciała.

Bardzo ważnym czynnikiem przemawiającym za stosowaniem Gymstick jest jego niska cena. Jeden przybór zastępuje wyposażenie praktycznie całej sali gimnastycznej, a jego łatwość przechowywania i przenoszenia pozwala na znaczne obniżenie kosztów zajęć grupowych i indywidualnych.

Gymstick zyskał już uznanie specjalistów w naszym kraju. Zdobył złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas targów FIT-EXPO Fitness, Body & Fashion, został wyróżniony podczas VII Targów Rehabilitacji, Sanatoriów i Uzdrowisk REHMED-EXPO w Kielcach oraz został uznany za “Medyczny Produkt Roku 2007” podczas Śląskich Targów Medycznych Expomed.

Gymstick to kij wykonany z włókna szklanego, do którego przymocowane są dwie elastyczne gumy. Z drugiej strony znajdują się pętle, które podczas większości ćwiczeń są zaczepione o stopy. Pętle mogą być zaczepiane na obydwu stopach lub na jednej, możemy je także umieścić na stopach lub w dłoniach partnera, który z nami ćwiczy, lub zaczepić o dowolny przedmiot znajdujący się w naszym otoczeniu np. klamkę od drzwi lub gałąź drzewa. Regulowanie oporu gum jest szybkie i proste. Można zwiększyć ich opór nawijając gumy wokół kijka. Zmniejszenie oporu odbywa się poprzez odwinięcie gum. Opór można regulować nawet podczas wykonywania ćwiczeń.

Całość waży około 30 dag i umieszczona jest w specjalnym, estetycznym etui, które umożliwia przenoszenie i przechowywanie sprzętu w dowolnym miejscu. Gymstick nie stwarza żadnych ograniczeń, ponieważ może być wykorzystany zarówno podczas ćwiczeń grupowych jak i indywidualnych, w sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu.

Dostępnych jest pięć rodzajów przyboru, różniących się oporem elastycznych gum (od. 10 do 30 kg) i kolorem.

Gymstick dostępny jest także w wersji teleskopowej (o długości ok. 70 cm po złożeniu), bardzo wygodnej szczególnie podczas ćwiczeń w domu i na wycieczkach. Do wykonywania ćwiczeń w wodzie przeznaczona jest specjalna wersja przyboru – Gymstic Aqua.

Wyłącznym dystrybutorem przyboru w Polsce jest Gymstick Polska. Oprócz sprzedaży sprzętu Gymstick Polska zajmuje się również, wraz z fundacją Aktywni, szkoleniem instruktorów. Kursy bazują na programach szkoleniowych Gymstick International, a absolwenci szkoleń otrzymują międzynarodowe certyfikaty honorowane na całym świecie. Fundacja Aktywni przeprowadziła już kilkadziesiąt szkoleń na instruktorów Gymstick, a uprawnienia uzyskało ponad 300 osób. Wśród nich są specjaliści z bardzo różnych dziedzin: trenerzy, instruktorzy fitness, nauczyciele wychowania fizycznego, lekarze, rehabilitanci itp.
Oprócz szkoleń dla instruktorów Gymstick, fundacja Aktywni prowadzi również kursy na instruktorów rekreacji ruchowej (specjalności: Fitness nowoczesne formy gimnastyki oraz Pływanie z elementami aqua fitness).

Coraz bardziej popularny w Polsce TRENING OBWODOWY
ujędrnia ciało i wzmacnia układ mięśniowo-stawowy, ale również przyczynia się do poprawy kondycji

Siłownia i trening na urządzeniach cardio – orbitreki wraz z atlasem, ławką, hantlami , stanowią dodatek i uzupełnienie kompleksowej oferty.

Zintegrowana metoda pracy nad ciałem i figurą w studio to połączenie wielu ćwiczeń na różnych urządzeniach, taki urozmaicony trening daje wówczas najlepsze oczekiwane efekty.

BASIC E

Stanowiska do ćwiczeń:
Motylek do przodu tak
Motylek do tyłu –
Wyciskanie na ławce siedząc tak
Wyciskanie na ławce leżąc –
Latissimus tak
Wiosłowanie/naciąg liny z dołu tak
Stacja z podwójnym wyciągiem linowym –
Prostowanie nóg tak
Uginanie nóg –
Podnoszenie nóg/Dips –
Prasa do nóg wyposażenie dodatkowe
Specyfikacja techniczna:
Pulpit treningowy –
Blok ciężarków 5-80 kg (4 szt. x 5 kg; 6 szt. x 10 kg)
Max. obciążenie 80 kg (do 100 kg) dodatkowa prasa do nóg: 120 kg (do 150 kg)
Max. waga ciała 150 kg
Wymiary urządzenia (dł./szer./wys. w cm) 130/90/200
Po złożeniu (dł./szer./wys. w cm) –

Zobacz tutaj:

uronal suplement I bioxyn tabletki cena I lutenea.pl I sliminazer opakowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *