Dla klientów, którzy są zwolennikami naturalnych metod polecamy depilację woskiem. Podczas zabiegu można pozbyć się zbędnego owłosienia z wybranej partii ciała. Najczęściej stosuje się ją na uda, łydki, okolice bikini, pachy. Z pomoca wosku można także zlikwidować wąsik. Efekty depilacji utrzymują się do kilku tygodni, a odrastające włoski są słabsze i bardziej miękkie, gdyż podczas ich wyrywania osłabiona zostaje cebulka włosowa. Zdarza się, że po kilku latach systematycznej depilacji woskiem, włoski stają się praktycznie niewidoczne i słabo wyczuwalne w dotyku.

GlykoPEEL 50%
Czynnikiem stymulującym regeneracje skóry oraz jej odmładzanie jest kwas glikolowy. W efekcie, po zabiegu drobne zmarszczki zostają usunięte, a głębokie – spłycone. Dochodzi także do stymulacji procesów regeneracji i odnawiania skóry, oraz wyrównania kolorytu.

Enerpeel JR
roztwór Jessner zmodyfikowany na bazie kwasu salicylowego, mlekowego i rezorcyny Enerpeel TCA-LP
roztwór na bazie kwasu trój chlorooctowego Enerpeel HAND (dłonie)
roztwór na bazie kwasu trójchlorooctowego, mlekowego i kojowego Enerpeel NECK (szyja)
rozwór na bazie kwas pirogronowego, mlekowego i acetyloglukozaminy Enerpeel EL (oczy i usta) przeznaczony do terapii zmarszczek w obrębie skóry powiek i wokół czerwieni wargowej

Zobacz źródło informacji:

uronal na nietrzymanie moczu I bioxyn strona producenta I lutenea ile tabletek w opakowaniu I sliminazer opinie cena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *