Jestem regularnym bywalcem sauny. Mogę się nawet pokusić o stwierdzenie, że sauna to moje hobby. Uwielbiam przychodzić do nagrzanego pomieszczenia, które jest tak miłe i przytulne. Od jakiegoś już czasu marzę o własnej saunie, tyle że w głowie skonstruowałem saunę marzeń. Nie znajdę jej prawdopodobnie w żadnym katalogu, które zaoferuje mi firma budująca sauny. ten wspaniały projekt bowiem zrodził się w natchnieniu, gdy byłem w podróży w interesach w Azji. Tam też budują wspaniałe sauny i pod wpływem obrazu, jaki mi utkwił w pamięci przestawiający jedną z azjatyckich saun, wykreowałem sobie własny projekt sauny.

Przede wszystkim sauna nie może być zbyt duża. Choć cenię sobie wygodę, jakoś darzę sympatią małe i przytulne pomieszczenia. Oglądałem w katalogu zestaw piców do sauny. mój wybór padł na piec do sauny, wykonany ze stali szlachetnej, mały i zgrabny, taki który nie zajmie dużo miejsca. Kosztuje sporo pieniędzy, jednak idealnie nadaje się do mojej wymarzonej sauny. drewniana ławka zajmowała by jedną część pomieszczenia przy ścianie, zaś naprzeciwko stałoby naczynie, podłużne i wąskie z wodą. Bardzo bym chciał aby zamontowano w niej mini fontannę, którą cały czas spływała by świeża i chłodna woda. Dodatkowo dołożyłbym do pieca pojemnik na olejki aromatyczne. Czytałem, że można dokupić do pieca urządzenie do wody, z której ulatniająca się para wodna będzie nagrzewała saunę i jednocześnie jeśli umieściłoby się w wodzie płatki kwiatów to wewnątrz sauny rozchodziłby się wspaniały zapach – nazwałbym to letniego ogrodu.

Być może moje wymagania są zbyt wysokie i nie wiem czy cały projekt poszedłby do przodu. Na razie nie rozmawiałem z żadną firmą, choć już wpisywałem w Internecie hasła – producent saun trójmiasto. Na razie się tylko rozglądam, gdyż projekt trzeba dopracować. Zresztą nie wiem czy wszystko da się zrealizować. Ceny saun są wygórowane, każdy element wyposażenia sauny wymaga porządnych nakładów finansowych. Budżet pozwala mi na zrealizowanie mojego marzenia, ale kto wie czy zawsze będzie mi się tak dobrze wiodło. Dlatego chce jeszcze poczekać, aby mieć 100% pewność, że to o czym marzę, ma jakąkolwiek rację bytu.

Zobacz źródło informacji:

uronal revita pharm forum I bioxyn producent I lutenea opinie forum I plastry odchudzające sliminazer jak stosować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *